Рішення сесій сільської ради

 

1.  Про звіт сільського голови Герасімова В.В. по здійсненню виконавчим комітетом делегованих повноважень протягом 2013 року.

2.    Про   перспективний   план   роботи  Пилявської сільської ради на 2014 рік.

3.  Про внесення змін до рішення 17 сесії Пилявської сільської ради 6 скликання від 26.06.2013 року № 168 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2014 рік». 

4.  Про визначення видів суспільно-корисних робіт для засуджених, на яких судом покладено покарання у виді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування засудженими громадських робіт в 2014 році.

5.  Про визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування порушниками громадських робіт в 2014 році.

6.  Про затвердження Положення про преміювання та матеріального стимулювання працівників Пилявської сільської ради на 2014 рік.

7.   Про визнання таким, що втратило чинність рішення 4 сесії 22 скликання Пилявської сільської ради та припинення права колективної власності КСП «Пилявське» на земельні ділянки на території Пилявської сільської ради.

8.    Про  надання дозволу на виготовлення  технічної   документації  із землеустрою по складанню документів, що посвідчуютьправо на  земельні ділянки.

9.   Про затвердження  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості), та безкоштовну передачу земельних ділянок у власність.

10.  Про встановлення в дошкільному навчальному закладі «Ластівка» с. Пилява розміру батьківської плати на 2014 рік.

11.  Про преміювання сільського голови Герасімова В.В. та працівників сільської ради.