Рішення сесій сільської ради

 

1.     Про проект Генерального плану села Пилява.

2.  Про ефективність використання земель запасу, резервного і водного фондів, земель несільськогосподарського призначення, що знаходяться на території сільської ради.

3.    Про взяття на баланс Пилявської сільської ради об’єктів соціальної сфери – об’єктів нерухомого майна по вул. Коцюбинського, 24а в селі Пилява.

4.   Про передачу об’єктів нерухомого майна по вул. Коцюбинського, 24а в селі Пилява у спільну власність територіальних громад району.

5.    Про внесення змін до сільського бюджету.

6.    Про затвердження рішення виконавчого комітету

7. Про встановлення в дошкільному навчальному закладі «Ластівка»            с. Пилява розміру батьківської плати на 2013-2014 навчальний рік.

8.  Про звільнення від батьківської плати за харчування в дошкільному навчальному закладі «Ластівка» с. Пилява на 2013-2014 навчальний рік.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості.

10.  Про затвердження  технічноїдокументації  із землеустроющодо встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості), та безкоштовну передачу земельної ділянки у власність.

11. Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки.