Рішення сесій сільської ради

 

1.  Про проведення двомісячника благоустрою території сільської ради.

2. Про Програму профілактики захворювання дітей у навчальних закладах  села та формування здорового способу життя учнівської молоді 2010-2012 роки.

3.   Про  затверження  технічної   документаціїта видачу державних актів на  право власності на земельні ділянки.

4.  Про надання відпустки сільському голові та надання матеріальної допомоги на оздоровлення.

5. Про погодження питання про виділення земельної ділянки на території  Пилявської сільської ради за межами населеного пункту під пасовище

6.  Про внесення змін до сільського бюджету.

7.  Про виділення з сільського бюджету на розробку проектно – кошторисної документації опалювальної системи Пилявського  ДНЗ ˝Ластівка˝

8.  Про виділення коштів з сільського бюджету на технічну та кошторисну документації по реконструкції електролінії по освітленню вул. Першотравневої с. Пилява.

9.  Про погодження питання про виділення земельної ділянки на території Пилявської сільської ради за межами населеного пункту «Луги» під пасовище.

10.Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  по складанню документів, що посвідчують право на земельні ділянки.

11. Про встановлення ставок збору за провадження деяких видів           підприємницької діяльності на 2013 рік.

12. Про встановлення ставок єдиного податку для само зайнятих фізичних  осіб – підприємців на 2013 рік.

13. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2013 рік.

14.  Про  затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Пилявської сільської ради Тиврівського району Вінницької  області.